"Osobní" vzkaz

22. října 2017 v 17:17 | V.V. |  Obecné
Tohle je vzkaz mému soukromí, mé lenosti a mému starému blogu.

Víte, mám vás ráda, ale prostě už toho mám dost.

Blog jsem, jako asi spousta lidí, začala psát už několikrát. A to z různých důvodů a pod různými "orginálními" jmény. Nikdy jako deníček, to by mě nebavilo a bylo by mi to nepříjemné. Párkrát jako platformu pro zveřejňování recenzí, jednou jako místo, kde můžu sdílet své zájmy a myšlenky, a tentokrát, snad už naposledy, abych se donutila občas psát, ale hlavně, abych si zvykla, že za mnou vždycky zůstane stopa, která se mi nebude tak docela líbit. Častým důvodem k tomu, abych svůj blog opustila, totiž bylo, že kdykoliv jsem viděla starší příspěvky, polila mě hrůza při představě, že ty bláboly někdo bude ještě někdy číst. Je totiž normální, že náš styl se s časem mění, to je dokonce v mém případě účel, vypsat se trochu a zvyknout si na delší projevy. Jenže co mi dříve přišlo vtipné a trefné je najednou hloupé a mimo mísu a nechci, aby si mě s tím lidé spojovali.

Tentokrát se pokusím překonat. A jakkoliv si teď pravděpodobně nejeden z vás, čtenářů, říká, že to jsou jen plané tlachy a do dvou tří měsíců zase zmizím, já doufám, že to tak nebude. V poslední době se mi celkem daří měnit svůj život a svůj styl k lepšímu. Sebeovládání mi jde lépe a lépe a vůle už se nezlomí při prvním pohledu na postel nebo tabulku čokolády. Celkově bych to pravděpodobně považovala za dospívání, v jistém slova smyslu. A přijde mi škoda si tohle zajímavé období nezdokumentovat. Ne formou deníčku, jak už jsem vysvětlila výše, ale tím, že se jednou za čas budu moct podívat o měsíce až roky zpátky a zkoumat, jak jsem tehdy psala, co jsem dělala za chyby a jak se z toho ještě teď můžu poučit.

Co se názvu blogu týče, vaznevazne se dá číst zpoustou způsobů. Jako název blogu, tedy Vážně vážně, nebo Vážně vážné, nebo třeba Vážně? Vážně! Dokonce, až se jednou zase čelně srazím s autorským blokem, bude to moct pro vás být Vážně vázne... Zvolila jsem si tuhle zvláštní až divnou adresu záměrně, protože v každé náladě píšu jinak a vím to o sobě. Můžete se tady tedy těšit na příspěvky, kde se budu skutečně zcela vážně nad něčím zamýšlet, ale i na zcela očividné sarkastické vtipy a nebo dobře míněné rýpance. Prostě užjsem taková a zakládat pro každou náladu jiný účet mi nepřijde jako ideální řešení. Kdo si má ta hesla pamatovat, že?

Každopádně bych vás tu tímhle článkem chtěla přivítat a pogratulovat každému, kdo u blogování vydržel déle než tři měsíce. Pokusím se vás dotáhnout, a jestli mě chcete (de)motivovat, můžete se v komentářích pochlubit, ať mám co dohánět. A na závěr už tu chybí jen podpis, a protože bych nerada alespoň nějakou dobu používala svoje civilní jméno, bude vám zatím muset stačit zkratka, která s ním ani trochu nesouvisí.

Vaše V.V.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 22. října 2017 v 17:26 | Reagovat

Máš to hezky napsané! :) Tak to cítí myslím hodně lidí. :)

2 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 22. října 2017 v 18:43 | Reagovat

Naprosto souhlasím. Když si dnes uvědomím, co za plky jsem psala tak pět let zpátky již na můj neexistující blog, musím se při tom pomyšlení zasmát. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama